влевовправо
Новинка 2026⚡️

Жіноча щільна сорочка оверсайз із байки у велику карту Plus Size (розм. 50–64) Арт. 387 Чорний, 50/52
- В наявності
- Код: 387-Лёл
900 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
мод.387
Стильна оверсайз сорочка в клітку
Комфортна , стильна сорочка— це must have цього сезону .
Тканина: байка плотна. Висока якість
Размер: 50-52, 54-56, 58-60,62-64
Цвет: шоколад, рожевий, голубий, чорний, коричнево-блакитний
✅50-52
О.Г-122.,О.Б-124.,довжина-75
рукав - 75
✅54-56
О.Г-130.,, О.Б-132.,довжина-77
Рукав - 75
✅58-60
О.Г-138, О.Б-140,довжина - 77.,рукав - 75
✅62-64
О.Г-146.,О.Б-148.,довжина-77.,рукав -75
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват грудей | 122 см |
| Фасони | Прямий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Фланель |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴







