влевовправо
Бестселлер 🔥

Шорти-Велосипедки з крепдайвінгу Арт. 505
- Готово до відправки
- Код: 505-StSh
445 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мод. 505
Шорти-Велосипедки
Тканина: крепдайвінг
Колір: чорний, білий, беж
Розмір: 42-46
Заміри :
Стегна 80-99 см
Талія 60-72 см
Довжина 35 см
Тканина дуже добре тягнеться
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват стегон | 99 см |
| Тип товару | Велосипедки |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Креп |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина шорт від лінії талії | 35 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | One size |
- Ціна: 445 ₴






