влевовправо
Новинка 2026🔥

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шорти оверсайз
Мод: 710
Розмір: 42-46
Тканина: двохнитка
Кольори: Сірий, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Тип товару | Шорти |
| Посадка | Класична |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Вовна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина шорт від лінії талії | 39 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
- Ціна: 700 ₴









