Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мод.885
Комфорт та стиль вам забезпечений
Ультрамодний бомбер-стильний незамінний предмет гардеробу.
Ідеально підійде для прохолодних осінніх прогулянок.
Тканина:Екошкіра на байці.На горловині,манжетах та на рукавах Рибана Турція.Висока якість.
Екошкіра стійка до стирання, подряпин і перепадів температур.
Колір:Чорний,мокко,беж,білий,
Розмір:46-48,50-52,54-56,58-60
Заміри
✅46-48
О.Г-110.,довжина-62.,рукаа-75
✅Розмір 50-52
О.Г-120.,довжина-62
Довжина рукава від горловини-75
✅Розмір 54-56
О.Г-130.,довжина-63
Рукав-75
✅Розмір 58-60
О.Г-140.,довжина-63
Рукав-76
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Атлас |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Капюшон | Без капюшона |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 62 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Основні атрибути | |
| Стиль | Молодіжний |
- Ціна: 1 000 ₴






