
Жіночий стильний замшевий костюм двійка на весну для прогулянок. Plus Size Арт. 900
- Готово до відправки
- Код: 900-Лёл
1 275 ₴
Трендовий замш костюм двійка.
Це не просто модний тренд, це справжнє мистецтво самовираження через стиль одягу.
МОД.900
Тканина: замш на дайвингу.
Якщо вам потрібні якісні костюми,які будуть служити вам довгий час, не втрачаючи кольору та форми, тоді вироби із замшу – це те, що вам потрібно.
Замш куртка с декор -ґудзик по спині .
Розмір:50-52,54-56,58-60
Колір: чорний, графіт, беж, Бордо, шоколад,
Заміри
✅50-52
Куртка
О.Г-120
О.Б-120,довжина-70.,рукав-75
Брюки
О.Т-80
О.Б-114.,довжина-110
✅54-56
Куртка
О.Г-128
О.Б-128.,довжина-70
Рукав-75
Брюки
О.Т-90
О.Б-124.,довжина-110
✅58-60
Куртка л
О.Г-136.,
О.Б-136.,довжина-70
Брюки
О.Т-100
О.Б-134.,довжина-110
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Бордовий |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Замша |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
- Ціна: 1 275 ₴



