
Жіночий стильний велюровий спортивний костюм двійка на весну для прогулянок. Plus Size Арт. 409
- Готово до відправки
- Код: 409-Лёл
1 175 ₴
Мод.409
Стильний спорт костюм для прогулянок.Оверсайз.Худі регулюється затяжками по низу.Завдяки цьому ви зможете носити його як подовженним так піднятим .
Велюр
Після прання якість не змінюється! Не мнеться, не кошлатиться, а найголовніше костюм дуже зручний та комфортний.Ідеальний варіант на усі випадки життя!
Колір: бірюза, марсал, Чорний, мокко, графіт, шоколад.
Розмір: 50-52, 54-56, 58-60, 62-64
Заміри
✅50-52
☝️Худі О.Г-120.,О.Т-120. Довжина-67
ДЛ.РУКАВА ВІД ГОРЛОВИНИ-78
☝️ДЖОГЕРИ
О.Т(ГУМ)-80.,О.Б-116. ДОВЖИНА-100
✅54-56
☝️Худі О.Г-128. О.Т-128.,довжина -68.,ДЛ.РУКАВА ВІД ГОРЛОВИНИ-78
☝️ДЖОГЕРИ О.Т(ГУМ)-90.,О.Б-124.,ДОВЖИНА-100
✅58-60
☝️Худі
О.Г-136.,О.Т-136.,довжина-73. ДЛ.РУКАВА ВІД ГОРЛОВИНИ-78
☝️ДЖОГЕРИ О.Т(ГУМ)-100.,О.Б-132. ДОВЖИНА-102
✅62-64
❇️Худі
О.Г-144.,О.Б-144.,довжина-78.,рукав -78
❇️Джогери
О.Т-110.,О.Б-140.,довжина-102
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Шоколадний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Велюр |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 78 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
- Ціна: 1 175 ₴



