влевовправо
Бестселлер 🔥

Модний демісезонний кашеміровий пальто з візерунком «ялинка» Plus Size Арт. 905 Моко, 50/52
- В наявності
- Код: 905-Лёл
1 300 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
мод.905
Пальто кашемір елка без підкладу.
Тканина: кашемір
Розмір:50-52,54-56,58-60,62-64
Колір:молочний,чорний,шоколад ,мокко
Заміри
✅50-52
О.г-122.,О.Б-122. Довжина-100
✅54-58
О.г-130.,О.Б-130.,Довжина-100
✅58-60
О.Г-138.,О.Б-138.,довжина-100
✅62-64
О.Г-146.,О.Б-146.,довжина-100
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват грудей | 122 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Мокко |
| Вид пальто | Коротке пальто |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Фасон рукава | З погонами |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 100 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Довжина виробу | 100 см |
- Ціна: 1 300 ₴



