
Жіночий трендовий костюм двійка оверсайз. З м'якої плащової тканини. Plus Size Арт. 872
- Готово до відправки
- Код: 872-Лёл
995 ₴
Трендовий костюм двійка оверсайз. Весна майже в самому розпалі і ми готові додати трохи стилю у ваш гардероб, тому ловіть просто абсолютний фаворит.
Не треба чекати, доки погода нам створить настрій, створюйте його самі.
Костюм з м'якої плащової унікальної преміальної тканини.
МОД. 872
Тканина:плащівка. Без підкладки.
Сьогодні такий варіант одягу неймовірно популярний та актуальний.
Розмір:42-46,48-52,54-58
Колір: електрик, графіт, сірий, чорний/беж, чорний/малина, чорний/трава
Заміри мод.872
✅42-46
❇️Куртка
О.Г-120
О.Б по гумці -76(до +15см)
Довжина-60
Рукав-75
❇️Джогери
О.Т(гумка)-68
О.Б-112
Довжина-110
✅48-52
❇️Куртка
О.Г-130
О.Б по гумці-90 (до +15см)
довжина-62
Рукав-75
❇️Джогери
О.Т(гумка)-85
О.Б-126
довжина-110
✅54-58
❇️Куртка
О.Г-140
О.Б по гумці -102 (до +15см)
довжина-67
Рукав-76
❇️Джогери
О.Т-95
О.Б-136.,довжина-110
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 76 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Куртка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Колір | Зелений |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
- Ціна: 995 ₴






