
Жіночий костюм Plus Size з бавовняного вельвету із подовженою спинкою (р. 50-60) Арт. 871
- Готово до відправки
- Код: 871-Лёл
1 075 ₴
Трендовий костюм двійка.
Це не просто модний тренд, це справжнє мистецтво самовираження через стиль одягу.
МОД. 871
Тканина:вельвет х/б.Майже не тягнеться.
Сьогодні такий варіант одягу неймовірно популярний та актуальний. Якщо вам потрібен якісний костюм, який служитиме вам довгий час, не втрачаючи кольору та форми, то вироби з вельвету тканини – це те, що вам потрібно.
Вельвет куртка з декор-гудзик по спині та подовжена по спині.
Розмір: 50-52, 54-56, 58-60
Колір: чорний, графіт, бутилка, Бордо, джинс, шоколад, мокко,
Заміри мод.871
✅50-52
Куртка
О.Г-120
О.Б-120,довжина-65/70.,рукав-75
Джогери
О.Т-80
О.Б-118.,довжина-95
✅54-56
Куртка
О.Г-128
О.Б-128.,довжина-65/70
Рукав-75
Джогери
О.Т-90
О.Б-128.,довжина-95
✅58-60
Куртка
О.Г-136.,
О.Б-136.,довжина-65/70рукав-75
Джогери
О.Т-100
О.Б-138.,довжина-95
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Синій |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Вельвет |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
- Ціна: 1 075 ₴



