влевовправо
Новинка 2026⚡️

Жіночий стильний куртка-бомбер із екошкіри на байці з капюшоном Plus Size Арт. 883
- Готово до відправки
- Код: 883-Лёл
1 000 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мод.883
Комфорт і стиль вам забезпечені
Ультрамодний бомбер з капюшоном.
Ідеально підійде для прохолодних осінніх прогулянок.
Тканина: Еко шкіра на байці.
Колір: Чорний-капюшон чорний, чорний капюшон сірий, мокко капюшон мокко,
Розмір: 46-48, 50-52, 54-56, 58-60
Заміри
✅46-48
О.Г-114, довжина-65, рукав-75
✅Розмір 50-52
О.Г-122, О.Б-116, довжина-65
Довжина рукава від коміра-75
✅Розмір 54-56
О.Г-130, довжина-70
Рукав-75
✅Розмір 58-60
О.Г-140, довжина-70
Рукав-76
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват грудей | 114 см |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Атлас |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Капюшон | Без капюшона |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Основні атрибути | |
| Стиль | Молодіжний |
- Ціна: 1 000 ₴







