влевовправо
Новинка 2026⚡️

Жіноча стильна подовжена сорочка з крупного вельвету Plus Size (р. 48-62) Арт. 899
- Готово до відправки
- Код: 899-Лёл
800 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
мод.899
Стильна вельветова сорочка .
Сорочка в яку неможливо не закохатися.
Комфортна базова сорочка це потреба будь-якої дівчини.
Тканина: Вельвет крупний х/б.
Розмір:48-50,52-54,56-58,60-62
Колір: шоколад, блакитний, мокко, Барби, графіт, бежевий.
Сорочка
✅48-50
О.Г-120.,О.Б-124.,ДОВЖИНА-75/80
рукав від горловини -77
✅52-54
О.Г-130.,О.Б-134.,Довжина-75/80
Рукав-77
✅56-58
О.Г-138.,О.Б-142.,довжина-75/80
Рукав-77
✅60-62
О.Г-146.,О.Б-150.,довжина-75/80
Рукав-77
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Фасони | Прямий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Рожевий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Вельвет |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 77 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴






