
Жіночий спортивний костюм-трійка Plus Size. Бомбер + футболка + джогери (р. 50-60) Арт. 410
- Готово до відправки
- Код: 410-Лёл
1 700 ₴
Мод.410
Спортивний стильний костюм-трійка
Бомбер+футболка+джогери.Жіночі бомбери із єко шкіри перестали бути частиною певного стилю одягу, і у сучасному модному світі – це важливий елемент будь-якого жіночого образу.
Футболка зі вставками чорної рібани по бокам ,що робить її комфортною та зменшує талію візуально.
Тканина :еко-шкіра та двунитка високої якості.
Размер:50-52,54-56,58-60
Колір: меланж, оливка, шоколад, мокко, лимон, барби, голубий.
Заміри
✅ 50-52
Бомбер
О.Г-128.,О.Б-130.,Рукав-75,довжина-72.
Футболка
О.Г-106. Довжина-62
Джогери
О.Т-80
О.Б-120.
Довжина-102
✅ 54-56
Бомбер
О.Г-136.,
О.Б-138
довжина-72
Футболка
О.Г-114.,довжина-64
Джогери
О.Т-90.,О.Б-130. довжина-102.
✅58-60
Бомбер
О.Г-144.,О.Б-146.,рукав-75.,довжина-74
Футболка
О.Г-122.,
Довжина-66
Джогери
О.Т-100
О.Б-140
Длина -103.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Вид костюма | Костюм-трійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Сірий |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Двонитка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
- Ціна: 1 700 ₴







