
Жіночий блискучий трикотажний костюм-двійка з камінням Plus Size (розм. 50–60) Арт. 901 Чорний, 50/52
- В наявності
- Код: 901-Лёл
1 750 ₴
Трендовий костюм двійка.
Тканина в яскравих камінцях це тренд сезону.
МОД.901
Тканина:трикотаж с каміннями Туреччина (доброї ростяжності)
Якщо вам потрібні якісні костюми,які будуть служити вам довгий час, не втрачаючи кольору та форми, тоді вироби із турецького трикотажу – це те, що вам потрібно.
куртка с декор -ґудзик по спині .
Розмір:50-52,54-56,58-60
Колір: чорний, шоколадний, бежевий.
Заміри
✅50-52
О.Г-120
О.Б-120,довжина-70.,рукав-75
Брюки
О.Т-80
О.Б-112.,довжина-110
✅54-56
Куртка
О.Г-128
О.Б-128.,довжина-70
Рукав-75
Брюки
О.Т-90
О.Б-120.,довжина-110
✅58-60
Куртка л
О.Г-136.,
О.Б-136.,довжина-70
Брюки
О.Т-100
О.Б-130.,довжина-110
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Куртка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
- Ціна: 1 750 ₴






