
Жіночий спортивний костюм-трійка Plus Size. Бомбер + футболка + джогери (р. 50-60) Арт. 906
- Готово до відправки
- Код: 906-Лёл
1 700 ₴
Спортивний стильний костюм -трійка ..
Бомбер+футболка+джогери з якісним накатом. Бомбер регулюється по низу резинкою.Футболка оверсайз та джогери які регулюються резинкою по низу.Якісний накат робить костюм стильним та яскравим.
Тканина :єко шкіра та двунитка високої якості. Якість 🔥🔥
Размер: 50-52, 54-56, 58-60
Колір: меланж, шоколад, мокко, червоний, чорний, малина темна, оливка.
Заміри
✅ 50-52
Бомбер
О.Г-136.,О.Б-136.,Рукав-75,довжина-69
Футболка
О.Г-120.,Довжина-70
Джогери
О.Т-80
О.Б-120.
Довжина-110
✅ 54-56
✅Бомбер
О.Г-144.,
О.Б-144.
довжина-70
✅Футболка
О.Г-130. довжина-70
✅Джогери
О.Т-90.,О.Б-130. довжина-110
✅58-60
Бомбер
О.Г-152. О.Б-152. рукав-75.,довжина-72
Футболка
О.Г-140
Довжина-70
Джогери
О.Т-100
О.Б-140
Длина -110
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Вид костюма | Костюм-трійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Червоний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Двонитка |
| Візерунки і принти | Написи |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
- Ціна: 1 700 ₴






