
Жіночий спортивний костюм із вишивкою для прогулянок Plus Size (розм. 50–60) Арт. 389 Графіт, 62/64
- В наявності
- Код: 389-Лёл
1 215 ₴
Мод.389
Стильний спорт костюм з вишивкою для прогулянок.Оверсайз.Худі регулюється затяжками по низу.Завдяки цьому ви зможете носити його як подовженним так піднятим .
Замша на дайвингу.
Після прання якість не змінюється! Не мнеться, не кошлатиться, а найголовніше костюм дуже зручний та комфортний.Ідеальний варіант на усі випадки життя!
Колір: чорний, беж, мокко, графіт, шоколад
Розмір:50-52,54-56,58-60,62-64
Заміри
✅50-52
☝️Худі О.Г-120.,О.Т-120. Довжина-67
ДЛ.РУКАВА ВІД ГОРЛОВИНИ-78
☝️ДЖОГЕРИ
О.Т(ГУМ)-80.,О.Б-116. ДОВЖИНА-100
✅54-56
☝️Худі О.Г-128. О.Т-128.,довжина -68.,ДЛ.РУКАВА ВІД ГОРЛОВИНИ-78
☝️ДЖОГЕРИ О.Т(ГУМ)-90.,О.Б-124.,ДОВЖИНА-100
✅58-60
☝️Худі
О.Г-136.,О.Т-136.,довжина-73. ДЛ.РУКАВА ВІД ГОРЛОВИНИ-78
☝️ДЖОГЕРИ О.Т(ГУМ)-100.,О.Б-132. ДОВЖИНА-102
✅62-64
❇️Худі
О.Г-144.,О.Б-144.,довжина-78.,рукав -78
❇️Джогери
О.Т-110.,О.Б-140.,довжина-102
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62/64 |
| Колір | Графіт |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Замша |
| Візерунки і принти | Написи |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
- Ціна: 1 215 ₴






