
Жіночий костюм прогулянковий Plus Size. Сорочка в клітку + джогери (р. 48-58) Арт. 401
- Готово до відправки
- Код: 401-Лёл
1 380 ₴
Мод. 401
Костюм прогулянковий. Сорочка в клітку +джогери
Сорочка - це повноцінне вбрання, яке підійде дівчині з будь-яким типом фігури.
Тканина: замш
Приємна навпомацки, тепла,практична
Колір: чорний, мокко, шоколад
Розмір: 48-50, 52-54, 56-58
Заміри
✅48-50
Сорочка
О.Г-114.,О.Б-118.,довжина-70.,довжина рукава-74.,ширина рукава-42
Джогери
О.Т(РЕЗИНКА)-80.,О.Б-116.,Довжина-105
✅52-54
Сорочка
О.Г-124.,О.Б-126.,довжина по спинці-70.,довжина рукава-74.,ширина рукава-44
О.Т(РЕЗИНКА)-90.,О.Б-126.,довжина-105
✅56-58
Сорочка
О.Г-132.,О.Б-134.,довжина рукава-71.,ширина рукава-46
Джогери
О.Т(РЕЗИНКА)-100.,О.Б-136.,Довжина-105
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Замша |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава вироба | 74 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
- Ціна: 1 380 ₴



