влевовправо
Новинка 2026 🔥

Лонгслів-поло віскозний з ефектом драпірування та логотипом Арт. 2763
- Готово до відправки
- Код: 2763-HitM
595 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лонгслів-поло
Мод. 2763
Тканина: віскоза
Розмір: 42-46 (універсал)
Колір: білий, чорний, сірий меланж
Лонгслів-поло з м'якої тканини з ефектом драпірування по боках. Глибокий виріз і комір створюють елегантний силует. Мінімалістичний логотип додає стильного акценту.
📏Заміри:
ПОГ від 36 см до 50 см
Довжина виробу 54 см
Довжина рукава від горловини 67 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина від горловини до низу вироба | 54 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
- Ціна: 595 ₴



