влевовправо
Новинка 2026🔥

Шовковий костюм-двійка: кімоно з поясом та вільні штани Арт. 583
- Готово до відправки
- Код: 583-oxy
1 165 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОСТЮМ ШТАНИ + КІМОНО
Комфортний фасон – підходить як для повсякденних виходів, так і для вечірніх образів
Ремінець підкреслює талію
Стильний крій брюк візуально подовжує ноги
Приємна до тіла тканина
тканина: дабл шовк
колір: чорний та беж
розмір: 42-46
мод: 583
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 105 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Шовк |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава вироба | 82 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
- Ціна: 1 165 ₴






