влевовправо
Бестселлер 🔥

Красивий, стильний приталений жіночий піджак з ефектним ґудзиком Арт. 426
- Готово до відправки
- Код: 426-Матр
1 100 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
мод: 426
тканина: костюмка + підкладка
розмір: 42-44 та 46-48
колір: чорний та шоколад
Красивий, стильний жіночий піджак з ефектним ґудзиком . Силует злегка приталений, з розкльошеним низом. Має підкладку та плечики.
Цей фасон підкреслить гарно талію та надасть образу жіночності.
Відмінний варіант для початку весни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Швейна фабрика Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 89 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Фасон піджаків і жакетів | Двобортний |
| Колір | Коричневий |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Сезон | Всесезонний |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | З погонами |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 74 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
- Ціна: 1 100 ₴








