влевовправо
Новинка 2026 🤩

Шовкова блузка з ніжним мереживом для романтичного образу Арт 373
- Готово до відправки
- Код: 373-JW
700 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блуза
Модель 373
Тканина: Армані шовк
Розміри: 42-44; 46-48
Кольори: молочний, чорний
Шовкова блузка з ніжним мереживом — ідеальний вибір для романтичного образу. Легка, жіночна, з акцентом на декольте. Стильно та елегантно в одному дотику
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Фасони | На запах |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Шовк Армані |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 51 см |
| Довжина рукава вироба | 21 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 700 ₴





