влевовправо
Новинка 2026 🤩

Жіноча блуза з принтом із тканини софт, легка блузка з довгим рукавом Арт. 836/1
- Готово до відправки
- Код: 836/1-Naomi
675 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блуза
Фото вживу!
Мод. 836/1
Тканина: Софт принт
Чудова якість!
Розміри: 42-44, 46-48
Кольори: Білий принт, Чорний принт, Чорно-білий принт, Беж принт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Фасони | На запах |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Софт |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 51 см |
| Довжина рукава вироба | 21 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 675 ₴





