влевовправо
Топ продаж

Оверсайз костюм (сорочка + штани), стильний повсякденний комплект на літо Арт. 094
- Готово до відправки
- Код: 094-ATELIER
1 215 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Той самий костюм, у який закохаєшся з першої примірки
Ідеальний баланс стилю та комфорту
Мод.094
Колір: темний шоколад, блакитний, бежевий
Матеріал: костюмка Бостон
Розмір: oversize (42-46)
Відмінна якість тканини та пошиття
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Коричневий |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Сезон | Всесезонний |
| Довжина рукава вироба | 56 см |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип костюма | Костюм-двойка |
| Тип | Домашній |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват груди | 105 см |
| Обхват талії | 72 см |
- Ціна: 1 215 ₴






