влевовправо
Наш Бестселлер 🔥

Зручненький, м’якенький та легесенький як хмарка лонгслів із трендовими швами Арт. 013
- Готово до відправки
- Код: 013-ATELIER
635 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Така необхідна річ твого гардеробу
Зручненький, м’якенький та легесенький як хмарка лонг із трендовими швами, з яким ти легко складеш безліч стильних образів
Мод. 013
Колір: білий, чорний, сірий
Матеріал: віскоза
Розмір: one size (42-46)
Відмінна якість тканини та пошиття
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Колір | Білий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 62 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
- Ціна: 635 ₴









