влевовправо
Новинка 2026🔥

Жіночі літні штани з льону прямі вільні з кишенями з високою посадкою та гудзиками Арт. 218
- В наявності
- Код: 218-Saon
675 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брюки
Мод: 218
Розмір: 42-44, 46-48
Кольори: жовтий, мокко, чорний
Тканина: льон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Швейна фабрика Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват стегон | 108 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Фасон штанів | Прямі |
| Колір | Жовтий |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Льон |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 79 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S-M |
- Ціна: 675 ₴



