влевовправо
Бестселлер 🔥

Жіночий класичний костюм-двійка брюки палаццо з піджаком. Довжина брюк 110 см Арт. 581
- Готово до відправки
- Код: 581-Anv
1 000 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
костюм
▪️мод 581
▪️тканина : костюмка
▪️ колір: Молоко ,чорний, шоколад
▪️SM ; ML
Костюм двійка, брюки палаццо + піджак
Штани на високій посадці,
кльош від стегна; піджак вільного крою, застібається на гудзик; з плічиками ;
Костюм виконаний з якісної тканини;
Якісне пошиття.
Виглядає дуже дорого в стильно
Довжина брюк 110 см
Розміри SM | ML
Груди: 83-90 см | 90-98 см
Талія: 60-66см | 69-74 см
Стегна : 88-94 см | 95-100 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Швейна фабрика Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Діловий костюм |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Піджак |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Шоколадний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Костюмка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штаны, Піджак |
| Міжнародний розмір | S-M |
- Ціна: 1 000 ₴






