влевовправо
Бестселлер 🔥

Піджак костюмка з підкладкою. Пояс з основної тканини Арт. 968
- Готово до відправки
- Код: 968-BACK
1 295 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піджак з підкладкою
Мод: 968
Тканина: костюмка принт+підкладка
Розмір: 42-46
Колір: як на фото
Пояс з основної тканини
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/48 |
| Обхват грудей | 89 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Фасон піджаків і жакетів | Двобортний |
| Колір | Молочний |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Сезон | Всесезонний |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | З погонами |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 74 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
- Ціна: 1 295 ₴




