
Жіноча стильна подовжена сорочка з мікровельвету Plus Size (р. 50-64) Арт. 384
- Готово до відправки
- Код: 384-Лёл
765 ₴
мод.384
Стильна Вельветова сорочка .
Сорочка в яку неможливо не закохатися.
Комфортна базова сорочка це потреба будь-якої дівчини. Але ми пропонуємо вам одягатися не лише зручно, але й красиво. Все це можливо завдяки яскравій ,стильній вельветової сорочці.
Тканина: Мікровельвет .
Розмір: 50-52, 54-56, 58-60, 62-64
Колір: мокко, чорний, бутилочний, малиновий, блакитний, шоколад, бузковий, джинсовий, помаранчевий.
Сорочка
✅50-52
О.Г-120.,О.Б-124.,Довжина-75/83
рукав від горловини -75
✅54-56
О.Г-130.,О.Б-134.,Довжина-75/83
Рукав-75
✅58-60
О.Г-138.,О.Б-142.,довжина-76/84
Рукав-75
✅62-64
О.Г-146.,О.Б-150.,довжина-76/84
Рукав-75
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Фасони | Прямий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Мокко |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Вельвет |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 77 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 765 ₴



