влевовправо
Бестселлер 🔥

Жіночий весняний двоборний котоновий тренч водовідштовхувальний на підкладці Арт. 434
- Готово до відправки
- Код: 434-StyleH
1 295 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірна новинка
Тренч на підкладці
▪️Модель-434
▪️Розмір 42-46 (one size)
▪️Тканина - якісний водовідштовхувальний + котон Паріж + підклад
▪️Колір - світлий сірий, оливковий, джинс, чорний
Улюблена весняна модель дівчат, в трендових кольорах. Дуже зручні та гарні тренчі, які ідеально підійдуть на весну
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | oversize 42-46 |
| Обхват грудей | 89 см |
| Обхват талії | 69 см |
| Обхват стегон | 95 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид плащів | Тренчкот |
| Тип тканини | Коттон-віскоза |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S-M |
- Ціна: 1 295 ₴










