влевовправо
Новинка 2026⚡️

Облягаюча футболка в стилі Skims із натуральної м'якої віскози Арт. 418
- Готово до відправки
- Код: 418-StyleH
499 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболки в стилі sk!ms
Модель - 418
Тканина - віскоза
Колір- білий , чорний , шоколад, Бордо , синій, рожевий, лимонний
Розміри - 42-44, 44-46
Ідеальні облягаючі футболки, які мають гарний вигляд та підкреслюють фігуру/ Must have на теплі дні
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 97 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Синій |
| Силует | Приталений |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 53 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 499 ₴







