влевовправо
Новинка 2026🔥

Квіткова сукня з легкої тканини. Талію підкреслює шнуровка по спині Арт. 386
- Готово до відправки
- Код: 386-StyleH
815 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квіткові сукні “ MAXI“
Фото/відео вживу
▪️Модель- 386
▪️Розмір: S-M, M-L
▪️Тканина - софт принт
▪️Колір - білий в червону квітку , блакитний, білий в фіолетову квітку
Гарна , жіночна сукня з легкої тканини. Талію підкреслює шнуровка по спині і дає можливість регулювати під себе
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Блакитний |
| Тип тканини | Софт |
| Фасон сукні | Максі |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 75 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Довгий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 815 ₴







