влевовправо
Тренд сезону 🔥

Шкіряний матовий піджак оверсайз на запах. Довжина 65 см Арт. 2399
- Готово до відправки
- Код: 2399-Bas
1 250 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний піджак OVERSIZE
модель 2399
тканина : якісна МАТОВА❗️еко шкіра на замші
колір: чорний, бордо
розмір: 42-46 (one size)
Тренд сезону весна 2026
Матовий піджак оверсайз на запах з якісної еко шкіри
Спущена лінія плеча, робочі кишені, пояс. Ідеально поєднується з будь-яким стилем
Параметри (добре тягнеться)
Довжина 65 см
ОГ: 120 см
Рукав від ворота 80 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Швейна фабрика Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | oversize 42-46 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Фасон піджаків і жакетів | Двобортний |
| Колір | Бордовий |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Сезон | Всесезонний |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | З погонами |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 80 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
- Ціна: 1 250 ₴









