влевовправо
Новинка🔥

Жіночий домашній комплект (піжама) натуральний муслін Арт. 1244
- Готово до відправки
- Код: 1244-Ruby
835 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект піжама
▫️Мод 1244
▫️Тканина - натуральний муслін
▫️Розміри - 42-46
▫️Кольори - принт сердечки, принт квіти, принт полунички
Муслінові піжами, в які закохуєшся з першого дотику
Виконана з натурального мусліну, який дихає, не парить і дарує максимальний комфорт навіть у спеку
Ідеально для домашніх вечорів, ранкової кави, відпустки та красивого контенту
Це не просто піжама — це про стан, коли тобі добре з собою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Швейна фабрика Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| В комплект входить | Шорти, Сорочка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Муслін |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Стан | Новий |
- Ціна: 835 ₴







