влевовправо
Новинка 2025⚡️

Стильний бомбер на підкладці з обʼємними рукавами Арт. 576
- Готово до відправки
- Код: 576-Anv
965 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
бомбер
▪️мод 576
▪️тканина : котон Меморі+ підклад + рібана .
▪️колір: чорний
▪️розміри: SM / ML
Бомбер на підкладці з обʼємними рукавами .
З рібаною.
Тракторна блискавка .
Якісне пошиття
Розміри SM | ML
Груди : 85-93см | 90-98 см
Талія: 60-67 см | 65-75см
Стегна : 88-95 см | 96-102 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 93 см |
| Обхват талії | 67 см |
| Обхват стегон | 95 см |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Меморі-коттон |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Колір | Чорний |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Капюшон | Без капюшона |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Основні атрибути | |
| Стиль | Молодіжний |
- Ціна: 965 ₴








