влевовправо
Новинка 2026 🔥

Жіночі шорти карго-бермуди, оверсайз крій, обʼємні кишені. Ідеальні для літа Арт. 2760
- Готово до відправки
- Код: 2760-HitM
575 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шорти
Мод. 2760
Кольора: сірий, чорний
Розмір:42-48(універсал)
Тканина: двонитка
Карго-бермуди для тих, хто цінує стиль і свободу руху. Оверсайз крій, мега зручна посадка, обʼємні кишені — бери з собою все, що хочеш. Ідеальні для літа, тус, скейту чи просто чілового вайбу. Виглядаєш легко — качаєш впевнено!
📏Заміри:
Довжина 64 см
Довжина по внутр.шву 35 см
Ширина талії від 33 см до 50 см
Ширина по лінії стегон 57 см
Ширина штанини 32 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 115 см |
| Тип товару | Шорти |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Двонитка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина шорт від лінії талії | 64 см |
| Застібка | Шнурівка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | One size |
- Ціна: 575 ₴






