
Універсальні штани-карго. Вільний крій для максимального комфорту Арт. 2727
- Готово до відправки
- Код: 2727-HitM
640 ₴
Штани
Мод. 2727
Тканина: двонитка
Розмір: 42-48 універсал (oversize)
Колір: сірий, чорний, білий
Накладні кишені працюючі
Знизу на затяжках
Стильні, комфортні та універсальні штани-карго для твого ідеального образу! Вільний крій для максимального комфорту та свободи рухів. Функціональні кишені, які додають зручності та стилю. Ідеально підходять: для повсякденного носіння, спорту або вуличного стилю
Додай до свого гардеробу трендові штани, які легко комбінувати з будь-яким верхом.
📏Заміри:
Обхват талії до 120 см (можно регулювати за рахунок шнурка)
Обхват стегон до 130 см
Довжина по зовн.шву 105 см
Довжина по внутр.шву 75 см
Ширина штанини 35 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/48 |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Фасон штанів | Штани-карго |
| Колір | Чорний |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Двонитка |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 75 см |
| Застібка | Шнурівка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
- Ціна: 640 ₴






