влевовправо
Новинка 2026⚡️

Класична біла коттонова сорочка із натуральної бавовни прямого крою Арт. 0491
- Готово до відправки
- Код: 0491-IMPER
735 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біла сорочка — бездоганна класика на всі часи.
Модель 0491
Тканина: коттон
Колір - білий
Розмір: 42-44 46-48 50-52
Опис:
Класична базова сорочка, яка ідеально впишеться у будь-який гардероб. Прямий крій забезпечує комфорт, а V-подібний виріз візуально подовжує шию. Модель універсальна: чудово підходить як для офісу в поєднанні з класичними брюками, так і для повсякденного образу з джинсами. Виготовлена з легкого та приємного до тіла бавовняного матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват стегон | 106 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Фасони | Прямий |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Коттон |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 74 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 735 ₴










