влевовправо
Новинка 2026 💕 

Жіночі Джинси baggy вуличного стилю максимального об'єму. Довжина 105 см Арт. 2802
- Готово до відправки
- Код: 2802-HitM
900 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джинси baggy
Мод. 2802
Тканина: джинс котон
Розмір: 42-48 (oversize)
Колір: блакитний, синій
Низ на затяжці
Стильна база для твоїх найсміливіших образів. Максимальний об'єм, комфортна посадка та автентичний вайб вуличного стилю
📏Заміри:
Ширина по лінії талії від 32 до 50 см
Обхват стегон до 130 см
Довжина по зовн.шву 105 см
Довжина по внутрішньому шву 73 см
Ширина штанини 37 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Обхват талії | 50 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Вигляд джинсів | Baggy |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір жіночих джинсів | Oversize 42/46 |
| Колір | Синій |
| Довжина джинсів/штанів | 32" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴






