влевовправо
Наш Бестселлер 🔥

Самі об'ємні штани весна-літо оверсайз Max. З затяжками знизу Арт. 745
- Готово до відправки
- Код: 745-StSh
665 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зверніть увагу на заміри
Штани оверсайз Max
Мод: 745
Сезон: весна-літо
Тканина: двохнитка
Розмір: 42- 50
Колір: чорний, білий меланж, бордо, зелений, червоний, жовтий
Трендові кольори цього сезону.
Самі об'ємні штани які можно уявити з затяжками знизу та вираженими полосками збоків
Ідеально підходять для танців, дуже зручні та комфортні
Заміри :
Довжина 104 см
Талія 32 см
Бедра 75 см ‼️
Ширина штанини 38 см
Шаг 74 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/48 |
| Обхват стегон | 75 см |
| Обхват талії | 32 см |
| Фасон штанів | Прямі |
| Колір | Червоний |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Двонитка |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Довжина крокового шва | 74 см |
| Ширина по лінії талії | 38 см |
| Застібка | Шнурівка |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
- Ціна: 665 ₴









