влевовправо
Бестселлер 🔥

Жіночий класичний костюм-двійка з піджаком (з підкладкою та без) Арт. 343
- Готово до відправки
- Код: 343-Anv
975 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
костюм
▪️мод 343
▪️мод 343/2 ( з підкладкою)
▪️тканина : костюмка преміум якості + підклад
▪️ колір: Шоколад , графіт , чорний , молоко
▪️SM ; ML
Костюм двійка, брюки палаццо + укорочений піджак ;
Штани на високій посадці, кльош від стегна; піджак з плічиками , застібається на гудзик;
На Ваш вибір є варіант з підкладкою та без .
Костюм виконаний з костюмки високої якості ;
Якісне пошиття
Довжина брюк 110 см
Розміри SM | ML
Груди: 83-90 см | 90-98 см
Талія: 60-66см | 69-74 см
Стегна : 88-94 см | 95-100 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Діловий костюм |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Піджак |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Молочний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Костюмка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штаны, Піджак |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Підкладка | |
| Підкладка | Без подкадкой |
- Ціна: 975 ₴










