влевовправо
Бестселлер 🔥

Літній жіночий костюм 3 в 1: кардиган, топ та широкі штани (віскоза) Арт. 589
- Готово до відправки
- Код: 589-Anv
1 165 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм
>▪️мод 589▪️тканина: віскоза Туреччина
▪️колір : шоколад , хакі, чорний
▪️розмір: SM /ML
Костюм 3 в 1 ( кардиган + топ + штани)
Ідеальний варіант на весну і літо
Довжина штанів 109 см
Топ на резинці ;
| Розмір SM |
Обхват грудей: 82-88см
Обхват таліі :60-65см
Обхват Стегон : 88-95см
|Розмір ML |
Обхват грудей: 85-93см
Обхват талії : 65-74см
Обхват стегон : 95-103 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 95 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 65 см |
| Вид костюма | Костюм-трійка |
| Верх | Кардиган |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Шоколадний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Загальне | |
| Підлога | Жіночий |
| Капюшон | Без капюшона |
- Ціна: 1 165 ₴










