влевовправо
Бестселлер 🔥

Літній жіночий костюм (віскоза). Довжина штанів 110 см Арт. 451
- Готово до відправки
- Код: 451-Anv
725 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм
>▪️мод 451▪️тканина: віскоза
▪️колір : чорний , шоколад
▪️розмір: SM /ML
Довжина штанів 110 см
| Розмір SM |
Обхват грудей: 82-88см
Обхват таліі :60-65см
Обхват Стегон : 88-94см
|Розмір ML |
Обхват грудей: 85-93см
Обхват талії : 65-72 см
Обхват стегон : 95-100 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 95 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 65 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Топ |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Загальне | |
| Підлога | Жіночий |
| Капюшон | Без капюшона |
- Ціна: 725 ₴








