влевовправо
Новинка 2026 💕 

Трендові джинси зі стразами жіночі: вільний крій, преміум джинс Арт. 295
- Готово до відправки
- Код: 295-Rozal
1 600 ₴
+380 (68) 577-15-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джинси зі стразами
Код 295
Тканина: джинс Туреччина
Розмір: 42-44, 46-48
Кольори: сині, блакитні
Трендові джинси в стразах. Вільного фасону. Є кишені. Власне виробництво
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Обхват талії | 50 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Вигляд джинсів | Baggy |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір жіночих джинсів | 42/44 |
| Колір | Синій |
| Довжина джинсів/штанів | 32" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 600 ₴










